T.C. ÇAMLIDERE KAYMAKAMLIĞI 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 

Bulunduğunuz Yer: HABERLER  >>   Kaymakamlıklardan Haberler / Haber Paylaşma  >>   İlçeler Listesi / Haber Paylaşma

 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

 

            24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları 23 Kasım 2012 Cuma günü saat :13:30 da Hükümet Konağı bahçesinde Atatürk Büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce çelenk sunulması ile başladı.

            Programın ikinci bölümü Çamlıdere Belediyesi Konferans Salonunda idi. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasından sonra Milli Eğitim Bakanı Sayın Ömer DİNÇER’in kutlama mesajı okundu.

            Açılış konuşması İlçe Milli Eğitim Müdürü Lokman ÇELEBİ tarafından yapıldı. Çamlıdere Kaymakamı Sayın Aydın ERDOĞAN da öğretmenlere hitap ederek günlerini kutladı.

            Çamlıdere Kız Teknik ve Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Esra AKTAY tarafından okunan şiirden sonra Aday Öğretmenler yemin etti. En Genç Öğretmen Konuşması  Çamlıdere Kız Teknik ve Meslek Lisesi Matematik Öğretmeni Dilek KARAKAŞ tarafından yapıldı.

            En kıdemli öğretmen konuşması İlçemizde yaklaşık 35 yıl görev yapmış olan ve bu yıl emekliye ayrılan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cengiz ILICA tarafından yapıldı. Şeref Belgesi ile görevinden ayrılan Cengiz ILICA öğretmenimize emeklilik hayatında mutluluk ve sağlık diliyoruz.

            Öğrencilerin okuduğu şiirler ve öğretmen hikayelerinden sonra düzenlenen oratoryo sergilendi.

            Sunuculuğunu Çamlıdere Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğretmenlerinden Cihangir AYHAN ve Serap MUTLUDAL’ın yaptığı programın ardından İlçemizde de bir süre görev yapan Müzik Öğretmeni Koray IŞIK’ın sahne aldığı bir kokteyl verildi.
Bu içerik toplam 462.661 kez gösterildi, Site toplam 920.318 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 152 kişi geziyor.


Aydın ERDOĞAN
Çamlıdere Kaymakamı

 

T.C. Çamlıdere Kaymakamlığı
Tel : 0312 753 10 01 - Faks : 0312 753 11 81